Strona Główna Strona Główna
Rok 2011
 
2011-04-14 11:54:40
Promocja Sił Zbrojnych na Targach Pracy w ATH w Bielsku-Białej
14.04.2011 roku w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Biuro Karier ATH, w ramach Beskidzkiego Forum Pracy.
Oferty pracy z Bielska i okolic, praktyki, staże, pracę za granicą oferowało czterdziestu pracodawców, a wśród nich przedstawiciele wojska. Organizowane po raz XIII Targi Pracy, jak zawsze przyciągnęły rzesze  odwiedzających.
Wśród wystawców znaleźli się także: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku-Białej oraz 18 Batalion Powietrzno Desantowy w Bielsku-Białej. Przedstawiciele wojska wykorzystali tę jak zawsze profesjonalnie zorganizowaną imprezę do promocji Sił Zbrojnych oraz rekrutacji do czynnej służby wojskowej. Licznie odwiedzającym stoisko pracownicy WKU oraz żołnierze 18 bpd, udzielali informacji na temat służby w Narodowych Silach Rezerwowych, służby przygotowawczej i zawodowej służby wojskowej. Ta impreza to kolejna okazja do kreowania wizerunku profesjonalnej armii i przybliżania tematyki służby wojskowej społeczeństwu.