Strona Główna Strona Główna
Terminy kwalifikacji
 

Terminy kwalifikacji w JW

Nazwa JW

Adres JW

Termin kwalifikacji

Korpus

Kontakt

18 batalion powietrznodesantowy

Bielsko-Biała

ul. Bardowskiego 3

07.02, 21.02, 07.03, 21.03, 04.04, 18.04, 09.05, 23.05, 06.06, 27.06, 05.09, 19.09, 03.10, 17.10, 07.11, 21.11, 05.12, 18.12

godz. 800

szeregowych

261-123-432

261-123-272

6 batalion powietrznodesantowy

Gliwice

ul. Gen. Andersa 47

23.01, 13.02, 20.02, 13.03, 20.03, 10.04, 17.04, 15.05, 22.05, 12.06, 19.06, 11.09, 18.09, 16.10, 23.10, 13.11, 20.11, 04.12, 11.12

godz. 800

szeregowych

261-111-726

261-111-718
16 batalion powietrznodesantowy Kraków
ul. Wrocławska 82
22.01, 12.02, 12.03, 09.04, 14.05, 28.05, 11.06, 10.09, 24.09, 08.10, 12.11, 10.12
godz. 800
szeregowych 261-134-602
261-134-551
6 batalion logistyczny Kraków
ul. Głowackiego 11
06.02, 06.03, 10.04, 08.05, 05.06, 04.09, 09.10, 13.11, 11.12
godz. 800
oficerów
podoficerów
261-134-466
261-134-022

6 batalion dowodzenia

Kraków

ul. Ułanów 43

29.01, 12.02, 26.02, 12.03, 26.03, 09.04, 30.04, 14.05, 28.05, 11.06, 25.06, 03.09, 17.09, 08.10, 22.10, 05.11, 19.11, 03.12, 17.12

godz. 800

podoficerów

261-135-652

261-135-538

261-135-537

11 batalion dowodzenia

Żagań

ul. Żarska 1

każdy czwartek

godz. 745

podoficerów

szeregowych

261-688-364

261-688-360

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

Warszawa

ul. Hynka 2

 

szeregowych

261-848-731

5 pułk inżynieryjny

Szczecin-Podjuchy

ul. Metalowa 39

każda środa

godz. 800

szeregowych

261-454-788

261-454-788
104 batalion logistyczny Wałcz
ul. Kościuszki 24
  szeregowych

261-472-121

261-472-434

261-473-854
16 Dywizja Zmechanizowana Białobrzegi
Osiedle Wojskowe 93
  oficerów
podoficerów
261-887-467
261-887-468
Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej Nowy Glinnik   oficerów
podoficerów
261-167-509
1 Baza Lotnictwa Transportowego Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1C
  oficerów
podoficerów
261-821-739
261-821-397
17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz
ul. Wojska Polskiego 17
każdy wtorek
godz 800
  261-674-265
21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin
ul. Połczyńska 32
  podoficerów 261-533-145
22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork
ul. 17-tego Marca 20
  oficerów
podoficerów
261-536-293
261-536-297
261-536-249
12 Dywizjon Trałowców Świnoujście
ul. Steyera 28
każdy wtorek
godz. 10
szeregowych 261-242-120
261-242-521
1 batalion kawalerii powietrznej Leźnica Wielka
95-043 Leźnica Wielka
każdy wtorek
godz. 900
szeregowych 261-168-204
261-168-218
1 Brygada Pancerna Warszawa Wesoła
ul. Okuniewska 1
22.01
godz 800
wszystkie 261-812-304
261-812-344
261-812-109
Centrum Reagowania Epidemiologicznego SZRP Warszawa
ul. płk K. Leskiego 7
  oficerów
podoficerów
261-892-762
261-892-528
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych Kielce
ul. Wojska Polskiego 300
  oficerów
podoficerów
261-174-305
261-174-259
15 pułk przeciwlotniczy Gołdap
ul. Partyzantów 33

Elbląg
ul. Kwiatkowskiego 15
każdy poniedziałek
godz. 1000
szeregowych 261-336-244
261-313-216
1 pułk saperów Brzeg
ul. Sikorskiego 6
23.01, 20.02
godz. 800
szeregowych 261-637-214
Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej Toruń
ul. Piastowska 2-7
każdy piątek
godz. 830
oficerów 261-432-605
261-432-612
18 Dywizja Zmechanizowana Siedlce
ul. Składowa 39
22.01, 23.01
godz. 830
wszystkie 261-351-410
261-351-405
Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego Warszawa
ul. Hynka 2
15.02, 15.03, 12.04, 17.05, 14.06, 12.07, 23.08, 20.09, 25.10, 22.11, 20.12godz. 800 szeregowych 261-848-731

Przed przystąpieniem do kwalifikacji w Jednostkach Wojskowych zapraszamy do WKU celem uzupełnienia ewidencji. Warunkiem przystąpienia do kwalifikacji jest zgłoszenie o wyznaczonej godzinie. Osoby, które przekroczą wyznaczoną godzinę nie będą przyjmowane.