Strona Główna Strona Główna
Terminy kwalifikacji
 

Terminy kwalifikacji w JW

Nazwa JW

Adres JW

Termin kwalifikacji

Korpus

Kontakt

18 batalion powietrznodesantowy

Bielsko-Biała

ul. Bardowskiego 3

20.09, 04.10, 18.10, 08.11, 22.11, 06.12, 20.12

godz. 800

szeregowych

261-123-432

261-123-272

6 batalion powietrznodesantowy

Gliwice

ul. Gen. Andersa 47

03.10, 10.10, 07.11, 14.11, 05.12, 12.12

godz. 800

szeregowych

261-111-726

261-111-718

16 batalion powietrznodesantowy

Kraków

ul. Wrocławska 82

25.09, 09.10, 13.11, 11.12

godz. 800

szeregowych

261-134-602

261-134-551

6 batalion logistyczny

Kraków

ul. Głowackiego 11

10.10, 07.11, 12.12

godz. 800

oficerów

podoficerów

261-134-466

261-134-022

6 batalion dowodzenia

Kraków

ul. Ułanów 43

18.09, 16.10, 06.11, 04.12

godz. 800

podoficerów

261-135-652

261-135-538

261-135-537

11 batalion dowodzenia

Żagań

ul. Żarska 1

każdy czwartek

godz. 745

podoficerów

szeregowych

261-688-364

261-688-360

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

Warszawa

ul. Hynka 2

11.10, 15.11, 13.12

godz. 800

szeregowych

261-848-731

5 pułk inżynieryjny

Szczecin-Podjuchy

ul. Metalowa 39

każda środa godz. 800

szeregowych

261-454-788

261-454-788
104 batalion logistyczny Wałcz
ul. Kościuszki 24
  szeregowych

261-472-121

261-472-434

261-473-854
16 Dywizja Zmechanizowana Białobrzegi
Osiedle Wojskowe 93
  oficerów
podoficerów
261-887-467
261-887-468
Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej Nowy Glinnik   oficerów
podoficerów
261-167-509
1 Baza Lotnictwa Transportowego Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 1C
  oficerów
podoficerów
261-821-739
261-821-397
17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz
ul. Wojska Polskiego 17
każdy wtorek
godz 800
  261-674-265
21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin
ul. Połczyńska 32
  podoficerów 261-533-145
1 Ośrodek Radioelektroniczny Grójec
Słomczyn-Kącin 1
25.09
godz. 800
oficerów
podoficerów
261-513-485
261-513-441
15 Brygada Wsparcia Dowodzenia Sieradz
 ul. Wojska Polskiego 78
26.09
godz. 800
wszystkie 261-611-525
261-611-526
261-611693
22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork
ul. 17-tego Marca 20
  oficerów
podoficerów
261-536-293
261-536-297
261-536-249
12 Dywizjon Trałowców Świnoujście
ul. Steyera 28
każdy wtorek
godz. 10
szeregowych 261-242-120
261-242-521
1 Brygada Pancerna Warszawa Wesoła ul. Okuniewska 1 18,09
godz. 800
wszystkie 261-812-304
261-812-344
261-812-109
9 batalion dowodzenia Białobrzegi Osiedle Wojskowe 93 25.09
godz. 800
podoficerów
szeregowych
261-887-517
261-887-678
25 batalion dowodzenia Tomaszów Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 72
03.10
godz. 800
podoficerów
szeregowych
261-167-832
261-167-812
31 batalion radiotechniczny Wrocław
ul. Graniczna 13
25.09
godz. 800
wszystkie 261-669-921
261-669-969

Przed przystąpieniem do kwalifikacji w Jednostkach Wojskowych zapraszamy do WKU celem uzupełnienia ewidencji. Warunkiem przystąpienia do kwalifikacji jest zgłoszenie o wyznaczonej godzinie. Osoby, które przekroczą wyznaczoną godzinę nie będą przyjmowane.